Provozní restaurace - Jeseníky (s ubytováním)

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Provozního, oceníme praxi z obdobné pozice.

CO BUDETE MÍT NA STAROST?

  • Zodpovědnost za provoz turistické restaurace
  • Vedení a organizace práce zaměstnanců
  • Při menší návštěvnosti vykonávání běžné provozní činnosti – zastupování kolegů ve všech činnostech
  • Vedení nákladového účetnictví
  • Objednávání zboží, komunikace s dodavateli, řízení zásob
  • Plánování menu a různých zajímavých akcí, správa FB skupiny restaurace

Profil kandidáta

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

  • Oblast gastronomie je Vám blízká a máte kladný vztah k jídlu :-)
  • Oceníme Vaši praxi z obdobné pozice nebo jiné zkušenosti z gastronomie
  • Máte ekonomické povědomí / jste ochotní naučit se vedení nákladového účetnictví a vedení zásob provozovny
  • Dokážete vést tým lidí, úkolovat je dle situace, ale zároveň i motivovat a udržovat pozitivní atmosféru
  • Nemáte rádi nudu a práce se nebojíte
  • Záleží Vám na tom, abyste dělali věci kvalitně, rádi posouváte věci k lepšímu
  • Máte řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

CO MŮŽETE OČEKÁVAT?

  • Možnost stálého i občasného ubytování přímo na místě
  • Dlouhodobá perspektiva
  • Stali byste se součástí nadšeného rodinného týmu lidí, kteří se snaží dělat věci poctivě
  • Různorodá práce, kde můžete využít i Vaší kreativitu
  • Obědy zdarma a příspěvek na další nápoje a stravování v restauraci
  • Krásné prostředí Jeseníků

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mgr. Veronika Krčová
+420702159024
ID: 3360985  Datum zveřejnění: 21.5.2018