LEGO hledá brigádníky! S možností plánování směn podle Vás! ( Balič/ka )

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Kladno, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
16.07.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň Vaší práce bude vybalování, třídění a pytlíčkování oblíbené stavebnice LEGO.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám mzdu 126 Kč/hod + 2300 Kč/měs. bonus + 7 Kč/hod + zákonné příplatky. Směny si zde můžete plánovat dle Vaší potřeby ( minimálně 2x v týdnu ) možnost brigády pouze o víkendu. Pokud nejste z Kladna máte možnost využít svozové autobusy z Rakovníka, Loun, Slaného a Mostu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Lego je řada stavebnicových produktů, vyráběných rodinnou dánskou společností The LEGO Group sídlící v dánském Billundu. Vlajkovým produktem společnosti je původní série stavebnic obsahující tzv. Lego bricks, malé lego kostičky, které se dají libovolně skládat dohromady. Ty jsou ještě doplněny velkým množstvím dalších různobarevných dílů, minifigurkami (také nazývané minifigures) a spoustami dalšího, vzájemně kompatibilního materiálu. Z Lega lze postavit prakticky cokoliv – automobil, letoun, vlak, dům, hrad nebo zámek, socha, vesmírné plavidlo a dokonce i funkčního robota.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Žádné velké požadavky nemáme, pouze spolehlivost a pečlivost. Pokud jste plnoletí a šikovní, tak hledáme právě Vás.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Adriena Vernerová
E-mail: poslat životopis
ID: 3361090   Datum zveřejnění: 23.6.2018