LEGO nabízí super práci v Kladně-mzda 25 000 Kč! Svozy zdarma! (Balič/ka)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Billundská, Kladno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
22.10.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kladenský závod společnosti LEGO hledá zaměstnance, kteří se chtějí vrátit zpět do svých dětských let.

Náplní Vaší práce bude pouze vybalování, třídění či následné kompletování a balení stavebnice LEGO. To vše v klidném a čistém prostředí. Pokud nemůžete pracovat ve stoje bát se nemusíte u nás máte možnost pracovat i v sedě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

– Za Vaši odvedenou práci od nás dostanete mzdu 25 000 Kč.
– Do práce Vám pomůžeme svozovými autobusy, které bude mít zcela zdarma a to z měst: Teplice, Bílina, Litvínov, Most, Chomutov, Louny, Slaný a také Rakovník.

– Navíc ušetříte díky dotovaným obědům a večeřím za 14 Kč.
– Budete mít možnost využít fitness prostory.

Určitě Vás a Vaši rodinu potěší sleva 50% na všechny druhy stavebnic LEGO!

Pokud si chcete dobře vydělat a zároveň poznat, jak se vyrábí stavebnice dětských snů, neváhejte a kontaktujte nás přes e-mail: [email protected] nebo telefonem: 226 257 587.

Těšíme se na Vás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Lego je řada stavebnicových produktů, vyráběných rodinnou dánskou společností The LEGO Group sídlící v dánském Billundu. Vlajkovým produktem společnosti je původní série stavebnic obsahující tzv. Lego bricks, malé lego kostičky, které se dají libovolně skládat dohromady. Ty jsou ještě doplněny velkým množstvím dalších různobarevných dílů, minifigurkami (také nazývané minifigures) a spoustami dalšího, vzájemně kompatibilního materiálu. Z Lega lze postavit prakticky cokoliv – automobil, letoun, vlak, dům, hrad nebo zámek, socha, vesmírné plavidlo a dokonce i funkčního robota.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hlavním požadavkem je Vaše pečlivost a spolehlivost

Dále možnost pracovat na dvanácti hodinové směny (2x denní, 2x noční, následně 4 dny volna).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3361192   Datum zveřejnění: 18.10.2018