120 CZK/hod.

Informační asistent - brigáda na letišti - Nástup ihned!

Popis pozice

Máte zájem o brigádu na místě, kde to žije? Baví Vás se setkávat s lidmi ze všech koutů světa? Tak to pro Vás máme dobrou zprávu – Letiště Václava Havla právě nabírá nové členy do svého týmu. A nejedná se o ledajakou pozici! Na Vás bude, abyste podávali jasné informace a instrukce cestujícím, které povedou k jejich spokojenosti. Protože spokojenost cestujících vede k tomu, že se do naší krásné země opět rádi navrací a tím pádem máte i vy šanci si hezky vydělat ☺

Jste v přímé kontaktu s cestujícími, kterým budete poskytovat informace a rady. Dále budete usměrňovat provoz v terminálech a koordinovat fronty cestujících , aby byl zajištěn plynulý chod.

Profil kandidáta

Jedná se o letiště, tedy o místo, kde se budete setkávat převážně s cestujícími z jiných zemí – tudíž potřebujeme, abyste byli schopni se dohovořit anglicky (nejlépe na úrovni B2). A samozřejmostí je trestní bezúhonnost ☺

Nabízíme

Za Vaše příjemné vystupování a chuť pracovat nabízíme hodinovou mzdu 110-120 Kč. Čeká Vás flexibilní brigáda, jelikož výběr dnů i směn je ponechán čistě na Vás (směny v délce 4 hod – 10 hodiny).

Tak neváhejte a přidejte se do našeho týmu ☺ Zašlete mi svůj životopis na e-mail: [email protected] , budu Vás co nejdříve kontaktovat!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
Česká republika
ID: 3361265   Datum zveřejnění: 31.5.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   120 Kč/hod