Vedoucí lisovny plastů

Jindřichův Hradec, Česko

Popis pozice

Jako vedoucí budete koordinovat požadavky zákazníků s výrobou, organizovat práci svým podřízeným a správně je motivovat a hodnotit. Budete odpovídat za požadovanou kvalitu, termíny a efektivitu výroby a spolupracovat na zlepšování procesů. Využijete zde svůj proaktivní přístup a komunikační dovednosti, znalost technologie vstřikování plastů a manažerské dovednosti.

Profil kandidáta

  • Technické vzdělání s náležitou praxí ve strojírenské výrobě
  • Znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Znalost technologie vstřikování plastů
  • Schopnost samostatného a zodpovědného řešení úkolů

Nabízíme

  • Pracovní pozici v úspěšné, dynamicky rostoucí mezinárodní výrobní společnosti
  • Perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • Mzdové ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a dovednostem
  • Spolupráci na zajímavých lokálních i mezinárodních projektech
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Motivující zaměstnanecké benefity, prémie
  • Příspěvek na stravné
  • Příspěvek na jazykové kurzy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3364568  Datum zveřejnění: 18.5.2018