Senior účetní v Ivančicích

Ivančice, Jihomoravský kraj

Popis pozice

Náplň práce:
• zodpovědnost za vedení účetnictví dle českých účetních standardů
• účtování dlouhodobého majetku, příprava plateb, účtování bank a zálohových faktur
• zpracování podkladů pro daňová přiznání (DPPO, DPH, silniční daň atd.)
• příprava účetní závěrky
• metodické vedení malého účetního týmu
• spolupráce a příprava podkladů pro oddělení controllingu
• spolupráce se společnostmi ve skupině
• spolupráce s auditory a daňovými poradci
Požadujeme:
• vzdělání ekonomického směru a praxi v oboru
• zkušenosti s komplexním zpracováním účetnictví
• pečlivost, spolehlivost, týmového hráče se schopností samostatně se rozhodovat
• zodpovědný a důsledný přístup k práci
• ochota na sobě pracovat
• znalost angličtiny, alespoň B1 (emailová komunikace se společnostmi ve skupině)

Nabízíme

Nabízíme:
• místo pracoviště Ivančice, flexibilní pracovní doba
• 13., 14. a 15. plat
• příjemné a přátelské pracovní prostředí
• stravenky a sleva na produkty společnosti
• prostor pro samostatnou, zodpovědnou a perspektivní práci
• možnost se odborně rozvíjet (kurzy jazyků a podobně)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3367828  Datum zveřejnění: 20.4.2018