Referent/-ka projektové činnosti

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Jste dynamická a komunikativní osobnost? Jste pro tým, ale nebojíte se ani zodpovědných úkolů? Umíte anglicky nebo německy na komunikativní úrovni? Odpověděli jste ANO? Výborně! Tak tato pracovní příležitosti je přímo pro Vás! Výrobní společnost v Klášterci nad Ohří hledá do svého týmu parťáka na pozici Referent/-ka projektové činnosti.

Co Vás čeká:

• příprava a řešení projektů
• dokumentace a projektový reporting
• ukončování projektů
• komunikace napříč odděleními

Místo výkonu práce v Klášterci nad Ohří.

Možnost nástupu ihned nebo dohodou.

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti ManpowerGroup s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Profil kandidáta

Požadavky:

• SŠ/VŠ vzdělání
• PC knowledge
• komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou
• zkušenosti s projekty výhodou
• ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

Co nabízíme:

• zajímavý plat a k tomu půlroční odměny
• další vzdělávání a jazykové kurzy
• dotované stravování v závodní jídelně, kde vaří opravdu skvěle
• příspěvek na dopravu
• pracovní prostředí na jedničku ve společnosti, která jde s dobou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3367952  Datum zveřejnění: 25.7.2018