Account manager – úsek lomů a kameniva

celá ČR, Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha

Popis pozice

  • Čeká Vás prodej kameniva a dalších výrobků a služeb v rámci celé ČR
  • Budete zpracovávat a předkládat nabídky dodávek kameniva včetně nabídek do veřejných soutěží
  • Budete zodpovědný za sjednávání smluvních podmínek a uzavíraní smluvních dokumentů s obchodními partnery
  • Můžete se těšit jak na vyhledávání nových obchodních příležitostí tak především na péči o stávající zákazníky po celé ČR
  • Zapojíte se do spolupráce na přípravách plánů prodeje, průzkumů ohledně konkurenčního prostředí a výběru nových cílových trhů
  • A čeká Vás také spolupráce při tvorbě nových ceníků a zavádění nových postupů a výrobků

Profil kandidáta

Společnost by do svého týmu ráda přijala samostatného a zodpovědného Obchodníka, který se velmi dobře vyzná v oblasti stavebnictví a kameniva.

  • SŠ/VŠ vzdělání - ideálně technického zaměření
  • Společnost ocení především Vaše předchozí zkušenosti v oblasti prodeje ve stavebnictví a technické myšlení
  • Velikou výhodou bude také znalost prostředí lomů a kameniva
  • Důležitá je i alespoň uživatelská znalost MS Office
  • Hledáme někoho s příjemným vystupováním a pořádným tahem na branku
  • Důležité k této roli je také velká samostatnost a spolehlivost
  • Podmínkou je ŘP sk. B a ochota cestovat v rámci celé ČR (přibližně1x měsíčně by Vás čekali také cesty na Slovensko a do Maďarska)

Nabízíme

  • Čeká na Vás zodpovědná a rozmanitá práce v mezinárodní společnosti, která Vás bude bavit, rozvíjet a dá Vám možnost posouvat se neustále kupředu
  • Bude se na Vás těšit přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Nabízíme Vám práci na HPP
  • Atraktivní finanční ohodnocení s motivujícími bonusy
  • 5 týdnů dovolené, možnosti Home office nebo přizpůsobit si pracovní dobu podle sebe
  • Poskytneme Vám důkladné zaškolení na danou pozici a podpoříme Vás v kariérním růstu - budete mít možnost účastnit se různých firemních školení a tréninků
  • Firemní vůz s možností soukromého využití
  • Stravenky a příspěvek na penzijní připojištění
  • Pracoviště – Praha 4
  • Nástup ideálně ihned nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3367982  Datum zveřejnění: 20.4.2018