Montážní / servisní technik

Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Popis pozice

Pokud nechcete být celý den zavření v kanceláři nebo výrobě, a vyhovuje Vám práce v terénu, máme pro Vás skvělou příležitost.

Pro stabilní a úspěšnou českou společnost hledáme šikovné techniky na montáže a servis oken (plastová, dřevěná, hliníková) a dveří v regionu východních Čech.

Máte-li více zkušeností z elektrotechniky, určitě Vás zapojíme i do dalších produktů jako jsou vrata a vzduchotechnika.

Budete jezdit po menších stavbách v našem regionu podle týdenního plánu.

Profil kandidáta

CO POŽADUJEME:

Důležitá je především samostatnost, technické smýšlení a ochota se učit.

Znalost oboru zámečníka, nástrojaře, elektrikáře, automechanika výhodou

Nabízíme

Pokud nemáte praxi, vše Vás rádi doučíme.

Nástupní mzdu dle zkušeností v rozpětí 26 – 30 000 Kč.

Práci v dobře fungující stabilní firmě s osobním přístupem.

Každý den se budete vracet zpátky domů, za přesčasy si můžete vybírat náhradní volna a užít si tak volný čas po svém.

Nejedná se o žádnou sezónní práci, ale stabilní celoroční zaměstnání.

Budeme se těšit na spolupráci a životopis nebo bližší informace o Vás!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3368211  Datum zveřejnění: 20.4.2018