Elektromechanik až 35. 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Rychnov nad Kněžnou, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme člověka, který se nebojí pracovat v odlišném kulturním prostředí mezinárodní výrobní společnosti. Z důvodu rozšíření se hledá nový parťák na pozici Elektromechanika.
Místo výkonu práce: Lipovka (Rychnov nad Kněžnou)

Máte platnou vyhlášku č. 50§6?
Chcete pracovat v novém moderním prostředí?
Nevadí Vám práce v 3 směnném provozu?
Výborně!! Hledáme právě Vás!!!

Co Vás bude čekat?
- na starosti budete mít údržba, opravy a dohled nad provozem elektro zařízení a strojů ve výrobě
- potýkat se budete s odstraněním nejrůznějších elektrozávad
- vše budete pečlivě zaznamenávat
- budete komunikovat napříč s různými odděleními ve společnosti
Očekáváme od Vás že…
- máte SOU nebo SŠ elektrotechnického směru
- jste kutil a manuálně zručný
- máte platnou vyhlášku č. 50/78 Sb.
-nebojíte se pracovat v 3směnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- lukrativní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- širokou škálu firemních benefitů – 13. a 14. plat, možný příspěvek na dopravu, závodní stravování
- zázemí moderní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automotive

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
17. listopadu 389
530 02 Pardubice

Kontakt

Kontaktní osoba: Tereza Břetenářová
E-mail: poslat životopis
ID: 3368310   Datum zveřejnění: 4.8.2018