Elektromechanik až 35. 000 Kč

Rychnov nad Kněžnou, Česko

Popis pozice

Hledáme člověka, který se nebojí pracovat v odlišném kulturním prostředí mezinárodní výrobní společnosti. Z důvodu rozšíření se hledá nový parťák na pozici Elektromechanika.
Místo výkonu práce: Lipovka (Rychnov nad Kněžnou)

Máte platnou vyhlášku č. 50§6?
Chcete pracovat v novém moderním prostředí?
Nevadí Vám práce v 3 směnném provozu?
Výborně!! Hledáme právě Vás!!!

Co Vás bude čekat?
  • na starosti budete mít údržba, opravy a dohled nad provozem elektro zařízení a strojů ve výrobě
  • potýkat se budete s odstraněním nejrůznějších elektrozávad
  • vše budete pečlivě zaznamenávat
  • budete komunikovat napříč s různými odděleními ve společnosti
Očekáváme od Vás že…
  • máte SOU nebo SŠ elektrotechnického směru
  • jste kutil a manuálně zručný
  • máte platnou vyhlášku č. 50/78 Sb.
  • nebojíte se pracovat v 3směnném provozu

Nabízíme

  • lukrativní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • širokou škálu firemních benefitů – 13. a 14. plat, možný příspěvek na dopravu, závodní stravování
  • zázemí moderní společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3368310  Datum zveřejnění: 5.9.2018