Obchodní Referent

Hlavní město Praha, Praha, Česko

Popis pozice

Pro našeho klienta, který je tradiční, inovativní a spolehlivý partner ve výrobě kabelů, hledáme člověka, kterého baví jak komunikace s klienty, tak i administrativa spojená s kompletním zpracováním objednávek. Přidejte se do týmu obchodních referentů!

OBCHODNÍ REFERENT

• Komunikuje se zákazníky příslušného oddělení
• Spolupracuje s obchodními zástupci
• Na základě objednávky vytváří definici zakázky
• Vede kompletní evidenci objednávek u zákazníků dle své alokace
• Zodpovídá za kompletní řešení požadavků ze strany zákazníků
• Podílí se na tvorbě ceníků a cenových kalkulací
• Spolupracuje na organizaci návštěv zákazníků, zákaznických auditů

Nabízíme

Dostanete:

• Finanční ohodnocení dle zkušeností: 25 – 35 000 CZK
• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• Možnost profesního růstu
• Firemní benefity:
• 5 týdnů dovolené
• Dotované stravného v místní kantýně
• Po roce příspěvek na Penzijní připojištění
• Flexibilní pracovní doba

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3370087  Datum zveřejnění: 24.5.2018