Operátor CNC lisu

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Pelhřimov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš najít uplatnění v moderní strojní výrobě? Jsi technicky zdatný/á a nevadí Ti práce ve směnném provozu?? Máš zkušenosti s obsluhou CNC či jsi šikovným absolventem/kou strojírenského oboru??? Pokud jsi odpověděl/a 3x ANO, neváhej a zašli nám svůj životopis!

Tvojí náplní práce bude:
- zpracování plechových dílů dle zakázek
- obsluha plně automatizovaných lisů TRUMPF
- osazování stroje ohraňovacími a děrovacími nástroji
- práce s měřidly a výkresovou dokumentací
- kontrola vyrobených dílů

… a mnoho dalších benefitů!

Místo výkonu práce: Pelhřimov
Nástup možný ihned!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- HPP přímo u zaměstnavatele s jistotou stabilního výdělku
- atraktivní příplatek za směnnost
- bonusy za plnou docházku
- odměny za zlepšovací návrhy
- práci v moderním prostředí a příjemné kolektivu
- zaškolení a další návazné vzdělávání v oboru
- dotované stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pozici obsazujeme pro jednoho z největších výrobců IT a průmyslových rozvaděčů a systémových řešení pro datová centra.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- vyučení ve strojírenském oboru
- orientaci v technické dokumentaci
- alespoň základní znalost práce s měřidly
- ochotu pracovat ve 3-směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
17. listopadu 389
530 02 Pardubice
ID: 3370099   Datum zveřejnění: 25.5.2018