Hledáme aplikačního inženýra; vhodné pro absolventy

Brno-město, Brno, Česko

Popis pozice

V novém zaměstnání se můžete těšit na prostředí back office, kde Vás čeká různorodá náplň práce jako je:

 Technická podpora pracovníků zákaznického servisu a obchodních zástupců
 Zpracovávání poptávek na speciální (výkresové) spojovací prvky (komunikace
s nákupčími na centrále ve Švýcarsku v AJ)
 Úprava a tvorba výkresové dokumentace speciálních spojovacích prvků,
identifikace potenciálu pro optimalizaci spojovacích prvků přímo ve výrobě
 komunikace se zákazníky a následné zpracování návrhu formou technické
zprávy,
 Vedení technických seminářů pro zákazníky
 Řešení technických reklamací
 Školení pracovníků zákaznického servisu a obchodních zástupců.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat, já se Vám ozvu.

Nabízíme

Co od Vás požadujeme

 Ukončené vysokoškolské - magisterské vzdělání strojního zaměření (ideálně
absolvent)
 Příjemné vystupování a dobré prezentační schopnosti
 Pokročilá znalost anglického jazyka
 Dobrá znalost MS Office (Excel, PowerPoint, Word, Outlook)
 Dobrá znalost AutoCAD, znalost 3D kreslících programů výhodou
 Zájem o obchod
 Schopnost práce v týmu
 Ochota samostatně vyhledávat informace / učit se novým věcem
 Řidičský průkaz skupiny B
 Ochota pravidelně cestovat v rámci ČR a SR, příležitostně i mimo ČR.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3370922  Datum zveřejnění: 24.4.2018