Dělník ve výrobě – 124 Kč/h – s ubytováním!

Tábor, Česko

Popis pozice

Výrobní společnost v Táboře hledá šikovné pracovníky do výroby. Nevadí Vám práce na 2-3 směny? Chcete si vydělat slušné peníze a čerpat spoustu benefitů? Ozvěte se nám!

Náplň práce:
  • Obsluha strojů
  • Manuální laminace
  • Montáž dílů
  • Pracovní doba 7,5h denně
  • Práce na hlavní pracovní poměr

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • Vyučení v jakémkoliv oboru
  • Manuální zručnost
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Praxe ve výrobě
  • Ochota pracovat ve vícesměnném provozu
  • Práce je svých charakterem vhodná spíše pro muže

Nabízíme

Nabízíme:
  • Nástupní mzda 124 Kč/h
  • Po zapracování přechod do vyšší mzdové třídy
  • Ubytování – 1 500 Kč přispívá zaměstnanec, zbytek hradí zaměstnavatel
  • 5 týdnů dovolené
  • Nadstandardní příplatky za směnnost apod.
  • Stravenky
  • Roční prémie
  • Odměny při pracovních a životních jubileích

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Bicková
+420730162004
ID: 3371612  Datum zveřejnění: 28.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 124 Kč/h