Technika správy a provozu nemovitostí

Pardubický kraj, Česko

Popis pozice

Rok 2018 je rokem změn. Pokud cítíte, že je čas na změnu a posun na vaší profesní cestě, pokračujte dál ve čtení.
Bezpečnost a chod budov, to je oč tu běží. Jste silná a vůdčí osobnost se zkušenostmi v podobné oblasti? Pak je tato pozice vhodná možná právě pro Vás

Co Vás čeká?
  • komunikace s dodavateli ohledně dodávek služeb v oblasti facility
  • na starosti budete mít chod budov a jejich bezpečnost, nákup služeb a právní aspekty s tím spojené
  • příprava oprav a rekonstrukcí, plánování rozpočtu
  • budete mít zodpovědnost za fungování dodavatelských vztahů
  • starost o dva výrobní závody a jejich pobočky

Předpoklady vhodného kandidáta
  • zkušenosti z obdobné pozice jsou výhodou – například správa průmyslových budov
  • dobré komunikační vlastnosti a silnou zákaznickou orientaci
  • angličtinu na komunikativní úrovni (B2)

Nabízíme

  • individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vaší praxe a schopností
  • dostatečný čas na odpočinek v podobě 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • dotované stravování, penzijní připojištění
  • odměna za odpracovaná léta
  • flexibilní pracovní doba pro ty, co si rádi přispí
  • příspěvky na kulturu, sport nebo zdraví
  • lukrativní zaměstnavatel a prostředí na hony vzdálené od automotive

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3371626  Datum zveřejnění: 30.4.2018