Expert procesu svařování

Chomutov, Česko

Popis pozice

Nově postavený výrobní závod, zabývající se lisováním a svařováním kovových dílů pro automobilový průmysl, přijme EXPERTA PROCESU SVAŘOVÁNÍ.

Zavádění nových výrobních prostředků do provozu, spolupráce při jejich schvalování
Spolupráce při výběru dodavatelů výrobních prostředků
Návrhy inovací výrobních prostředků
Schvalování výrobních procesů včetně časových norem
Optimalizace procesu svařování a procesních parametrů

Profil kandidáta

SŠ/VŠ vzdělání technické strojní (technologie svařování)
Znalost procesu svařování / řezání
Praxe v oboru min. 2roky
Zkušenosti s robotizací ve svařování - výhodou
Dobrá znalost AJ, popř.FJ
MS Office (Excel, Outlook)
Ř.p. sk.B

Nabízíme

Motivační finanční ohodnocení
Odborné vzdělávání
Pracovní poměr na dobu neurčitou
5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní a životní pojištění
Příspěvek na rekreaci, sport a kulturu
Příspěvek na stravné
Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3372295  Datum zveřejnění: 25.4.2018