Blatná. Seřizovač / elektrikář - vhodné i pro absolventy. od 23.000 Kč/měs

Písek, Česko

Popis pozice

Hledáme nové kolegy na pozici - SEŘIZOVAČ STROJŮ / MECHANIK / ELEKTROMECHANIK pro stabilní výrobní společnost v Blatné. Pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe v oboru: automechanik, opravář zemědělských strojů, elektrikář. Zajištěné svozy směr Strakonice, Nepomuk a Svéradice, Písek.

Všichni vážní zájemci mají možnost nezávazné prohlídky závodu.

NÁSTUP IHNED nebo dle domluvy

3 směny

Popis pozice:
  • seřizování a údržba strojů
  • schopnost samostatného řešení oprav
  • preventivní údržba strojů

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme
  • vyučení v technickém oboru (strojní zámečník, elektrikář) nebo praxe na obdobné pozici
  • spolehlivost
  • samostatnost, pečlivost
  • vyhláška č. 50 výhodou

Nabízíme

Co Vám nabízíme
  • průměrná měsíční mzda 25.000 Kč/měs. (bez přesčasů) - po zaučení navýšení mzdy
  • smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • práci v tichém a čistém prostředí
  • možnost práce přesčas
  • 25 dní dovolené
  • dopravné / svozy do zaměstnání
  • docházkový bonus
  • firemní akce
  • pravidelné navyšování mzdy
  • podnikové stravování + dotované strava
  • motivační bonusy
  • příplatky za směnnost
  • 13. plat

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3376180  Datum zveřejnění: 29.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22000 - 28000 Kč/měs.