Obchodní referent/ka

Praha-Zbraslav, Česko

Popis pozice

OBCHODNÍ REFERENT/KA

Náš klient, mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti strojírenství, hledá spolehlivého a pečlivého člena do menšího přátelského týmu pracovníků, který je schopen denně komunikovat v anglickém jazyce s mateřskou společností, klienty a dodavateli.

Náplň práce:
  • vyřizování tuzemských i zahraničních objednávek, vč. nákupu zboží
  • administrace zakázek
  • příprava prodejních nabídek, včetně technické přípravy
  • podpora obchodníků v terénu

Co od Vás očekáváme:
  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • komunikativní znalost angličtiny - slovem i písmem
  • zkušenost z administrativy
  • zkušenost z oblasti technického nákupu výhodou
  • schopnost samostatného jednání, flexibility
  • vnitřní motivaci k dobře odvedené práci
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • atraktivní platové ohodnocení
  • zázemí zavedené zahraniční společnosti
  • rozmanitou práci na HPP v oblasti technického prodeje
  • možnost dalšího odborného vzdělávání a růstu
  • balíček benefitů
  • Nástup: ihned
  • Lokalita: Zbraslav

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3379500  Datum zveřejnění: 3.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000-35.000 Kč