Osobní poradce

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha 1, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímají Vás finační produkty a péče o klienty Vám není cizí?

Přidejte se do týmu OSOBNÍCH PORADCŮ. Uvítáme také absolventy s krátkou praxí, kteří mají chuť se hodně naučit!

POPIS POZICE

- Práce na pobočce v bance + back office
- informování STÁVAJÍCÍCH klientů banky o nových produktech
- zodpovídání dotazů e-mailem i telefonem
- zjistíte, zda mají vše, co potřebují a případně nabídnete pomoc nebo řešení

PROFIL KANDIDÁTA

Šikovní komunikativní kandidáti, kteří:
- mají alespoň SŠ s maturitou
- reprezentativní vystupování
- umí dobře česky
- zajímá je oblast bankovnictví a financí
- rádi pracují s lidmi a pro-klientský přístup je pro ně samozřejmostí

Informace o mzde

21000 - 28000

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME

Fixní mzdu + neomezenou variabilní složku
Balíček benefitů: stravenky, karta Multisport, Sick Days, kurzy angličitiny, vzdělávání v oboru
Přátelské a reprezentativní pracovní prostředí
Zázemí stabilní společnosti v centru Prahy
Mladý dynamický kolektiv

Přidejte se k nám, těšíme se ! V případě zájmu o tuto pozici prosím o zaslání životopisu s fotografií na:

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Náš klient nabízí širokou škálu finančních služeb, a to běžné a vkladové účty, úvěrové produkty, služby v oblasti platebního styku a internetové bankovnictví. Produkty a služby poskytuje jak soukromým osobám, tak podnikatelům a firmám.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

bankovnictví, administrativa, zákaznický servis, finance

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

ManpowerGroup
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Markéta Pěničková
Tel.: +420255702346
E-mail: poslat životopis
ID: 3384015   Datum zveřejnění: 8.4.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   21000 - 28000