Specialista výrobního oddělení s NJ od 30 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Kadaň, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jak jste na tom s němčinou? Zajímá Vás výrobní prostředí? Jste si jistí v administrativě, komunikaci a nebojíte se zodpovědnosti a programu SAP? Proč se na to všechno ptám - německá výrobní společnosti se sídlem v Kadani hledá do svého týmu parťáka nebo parťačku na pozici Asistent/-ka výrobního oddělení s komunikativní němčinou. Takže jestli se chcete nějak kariérně posunout a chytit příležitost, pak rozhodně neváhejte a napište mi.

Co Vás čeká:
- administrativní podpora výrobního oddělení
- komunikace s výrobou a zahraničními zákazníky a dodavateli
- práce na PC převážně v programu SAP

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní dobu od 8:00 - 16:00 hod.
- skvělé platové ohodnocení
- práci v zajímavém prostředí
- možnost seberealizace a využití německého jazyka na denní bázi

Možnost nástupu dohodou.

Místo výkonu práce Kadaň.

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti ManpowerGroup s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Německá výrobní společnost se sídlem v Kadani.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co k tomu potřebujete:
- mít skvělé organizační schopnosti
- ničeho se nebát a mít chuť se něco i doučit
- znalost SAPu výhodou
- nebát se komunikovat jak písemně, tak i mluvenou formou v německém jazyce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Velká Hradební 238/10
400 01 Ústí nad Labem
ID: 3386946   Datum zveřejnění: 17.8.2018