Vedoucí dispozice - plánování výroby

Podbořany, Česko

Popis pozice

Máme pro vás skvělou profesní příležitost na pozici Vedoucí dispozice. Je to velmi rozmanitá pozice. Budete tváří celého oddělení dispozice jak navenek, tak ale i pro své podřízené.

Pokud se nebojíte přijít s vlastními nápady optimalizace a komunikace s lidmi Vám nedělá problém, pak neváhejte a přijměte nabídku práce v přední technologické společnosti v Podbořanech, která dodává náhradní díly a inovativní řešení pro chytrou mobilitu automobilovému průmyslu po celém světě.

Co vás čeká?

  • zodpovědnost za vedení oddělení a za personální složení
  • zodpovědnost za tvorbu, kontrolu a kontinuální zlepšování procesu dispozice
  • kontrola stavu dodávek dodavatelů a zákazníků
  • plánování výroby a její optimalizace, produktivita
  • podpora při řešení zákaznických reklamací, zajištění efektivní komunikace se zákazníky a dodavateli
  • kontrola a hodnocení dodavatelů
  • zajištění pravidelného reportingu, implementace nových projektů
  • spolupráce při přípravě a organizování inventur a přípravě auditů
  • řízení procesu kvality

Co je k tomu potřeba?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • 4 roky praxe na podobné pozici
  • znalost anglického jazyka
  • znalost práce v programech SAP, PDM
  • zkušenosti s vedením týmu
  • přirozená autorita
  • kreativita a chuť do práce

Nabízíme

Co nabízíme:

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl
  • individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí
  • osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
  • Nadstandardní balík benefitů
  • flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova dle pozice
  • firemní jídelna, stravenky a flexipassy pro volný čas
  • další finanční bonusy závislé na výsledcích týmu/firmy

Místo výkonu práce v Podbořanech.

Možnost nástupu dohodou.

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti ManpowerGroup s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3387001  Datum zveřejnění: 11.5.2018