Marketingová asistentka s AJ

Brno, Česko

Popis pozice

Jako marketingová asistentka budete mít na starost mnoho rozmanitých úkolů.

Každý den se budete věnovat administrativě v marketingové oblasti.

Budete pomáhat při organizaci různých projektů.

Pro shromážďování důležitých dat budete využívat technik marketingové analýzy.

Dalším Vašim úkolem bude zveřejňování produktů společnosti na jejich webových stránkách a sociálních sítích.

S využitím statistických a finančních údajů budete aktualizovat tabulky a databáze firmy.

Kromě sestavování všech druhů prezentací budete mít na starost přípravu brožur, katalogů, tiskových zpráv a další marketingovou literaturu.

To vše se neobejde bez denní komunikace s ostatními kolegy a odděleními.

Profil kandidáta

Požadujeme středoškolské vzdělání a dobrou znalost angličtiny.

Také je důležité, abyste se vyznali v marketingových a administrativních zásadách.

Podmínkou pro přijetí do našeho týmu je znalost marketingového softwaru, on-line aplikací a odborná znalost MS Office nástrojů a to zejména Excelu.

Nabízíme

Za odvedenou práci můžete očekávat pěkné mzdové ohodnocení s možností kariérního růstu.

Nabízíme zajímavou práci, ve které můžete využít svou kreativitu.

Aby se Vám lépe pracovalo dostanete občerstvení na pracovišti zdarma.

Rádi bychom přijali člověka, co by u nás zůstal delší dobu, tudíž nabízíme HPP na dobu neurčitou.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3389696  Datum zveřejnění: 15.5.2018