Servisní manažer

Praha, Česko

Popis pozice

Máte rádi výzvy? Chcete se podílet na rozvoji mezinárodní společnosti? Baví Vás vymýšlet nové postupy a vylepšováky? Pokud ano, čtěte dále!

Náš klient se zabývá výrobou a distribucí spotřební elektroniky. Momentálně působí ve více jak 40 zemích. Rozrůstá se i na český trh a Vy můžete být u toho a budovat zde novou velkou značku!

Co Vás čeká?

Budete mít na starosti nastavení servisní sítě po celé ČR. Společnost plánuje jejich rozšíření a Vaším úkolem bude vymyslet, jak tuto síť nastavit, aby fungovala co nejefektivněji. Jak spolu servisní centra mají komunikovat? Jak mají být propojená? Jak zajistit, aby vše běželo tak, jak má? V tom budete mít volnou ruku.

Co čekáme my od Vás?

Je potřeba, abyste už měl/a s vymýšlením podobných koncepcí zkušenost. Dále je nutné, abyste se domluvil/a anglicky, jelikož se s tím budete setkávat denně. Důležitá je samozřejmě i přemýšlivost a snaha nalézt vždy to nejlepší možné řešení.

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Moderní pracovní prostory na Pankráci
  • Dostanete firemní auto
  • Budete mít volnou ruku při práci a opravdu velký prostor pro seberealizaci

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3390198  Datum zveřejnění: 15.5.2018