Servisní technik - HW/SW - Ústí nad Labem - od 35 000 Kč

Ústí nad Labem, Česko

Popis pozice

Hledáte novou výzvu?
Nevadí Vám výjezdy k zákazníkům?
Máte SŠ vzdělání, zkušenosti na podobné pozici (ideálně servis tiskových technologiích, kancelářské techniky se zaměřením na diagnostiku pomocí SW apod.)?
Umíte anglicky?
Jste komunikativní, schopný a samostatný a dokážete motivovat a vést malý tým?

Rozhodně pracovní pozice pro Vás, a to přímo v centru Ústí nad Labem.

Na této pozici budete mít na starosti zajištění servisních zásahů na místě instalace, případné vzdálené diagnostiky obálkovacích a obdobných zařízení (atypické scannery, tiskárny apod.), instalace nových zařízení, pravidelné profylaktické prohlídky a diagnostika dle uzavřených smluv, komunikace se zákazníky, spolupráci s obchodním oddělením a mnohé další…..

Dále Vás čeká:

  • servisní zásahy u zákazníků
  • spolupráce s obchodním oddělením, řešení servisních smluv
  • zaškolování uživatelů po instalacích
  • komunikace se zákazníky
  • podpora týmu
  • administrativa musí být

Požadavky:
  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti práce servisního technika
  • ideálně praxe v servisu tiskových technologií
  • AJ na základní komunikativní úrovni

Profil kandidáta

Co potřebujete:

Nabízíme

  • skvělé platové ohodnocení
  • moderní společnost, která nezůstává na místě a stále vymýšlí inovace
  • super šéfa, odborníka z praxe
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • měsíční bonusy
  • služební auto, notebook a mobilní telefon

Zaujalo Vás to? Pokud ano, pak se nám přijďte představit, popř. zašlete svůj strukturovaný životopis v ČJ.

Místo výkonu práce v Ústí nad Labem.

Možnost nástupu dohodou.

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů V případě, že jste již v naší společnosti registrován/-a, můžete se obrátit přímo na svého konzultanta (ideálně e-mailem).

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3391840  Datum zveřejnění: 13.9.2018