Servisní technik - HW/SW - Ústí nad Labem - od 35 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte novou výzvu?
Nevadí Vám výjezdy k zákazníkům?
Máte SŠ vzdělání, zkušenosti na podobné pozici (ideálně servis tiskových technologiích, kancelářské techniky se zaměřením na diagnostiku pomocí SW apod.)?
Umíte anglicky?
Jste komunikativní, schopný a samostatný a dokážete motivovat a vést malý tým?

Rozhodně pracovní pozice pro Vás, a to přímo v centru Ústí nad Labem.

Na této pozici budete mít na starosti zajištění servisních zásahů na místě instalace, případné vzdálené diagnostiky obálkovacích a obdobných zařízení (atypické scannery, tiskárny apod.), instalace nových zařízení, pravidelné profylaktické prohlídky a diagnostika dle uzavřených smluv, komunikace se zákazníky, spolupráci s obchodním oddělením a mnohé další…..

Dále Vás čeká:

- servisní zásahy u zákazníků
- spolupráce s obchodním oddělením, řešení servisních smluv
- zaškolování uživatelů po instalacích
- komunikace se zákazníky
- podpora týmu
- administrativa musí být

Požadavky:
- SŠ vzdělání
- zkušenosti práce servisního technika
- ideálně praxe v servisu tiskových technologií
- AJ na základní komunikativní úrovni

Zaměstnanecké výhody, benefity

- skvělé platové ohodnocení
- moderní společnost, která nezůstává na místě a stále vymýšlí inovace
- super šéfa, odborníka z praxe
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- měsíční bonusy
- služební auto, notebook a mobilní telefon

Zaujalo Vás to? Pokud ano, pak se nám přijďte představit, popř. zašlete svůj strukturovaný životopis v ČJ.

Místo výkonu práce v Ústí nad Labem.

Možnost nástupu dohodou.

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů V případě, že jste již v naší společnosti registrován/-a, můžete se obrátit přímo na svého konzultanta (ideálně e-mailem).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká moderní firma s tradicí a sídlem v Ústí nad Labem.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co potřebujete:

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Velká Hradební 238/10
400 01 Ústí nad Labem
ID: 3391840   Datum zveřejnění: 13.9.2018