Elektronik/mechatronik

Bystřice nad Pernštejnem, Česko

Popis pozice

Pro společnost zabývající se výrobou utahovacího nářadí hledáme kandidáty na pozici ELEKTRONIK/MECHATRONIK!

Čeká na Vás pestrá různorodá práce.

Třeba:
  • údržba a servis různých strojů a zařízení (vstřikovacích lisů, automatizačních linek, …)
  • vyhledávání příčin závad a práce na jejich odstraňování
  • vedení dokumentace k provedeným pracím
  • a další…

Místo výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem

Pokud se chcete dozvědět více, zašlete nám svůj životopis a rozjeďte svou kariéru!!!

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • SOU/SŠ v tomto oboru
  • platnou vyhlášku 50/78 Sb. §6
  • zkušeností s automatizací a robotizací vstřikovacích strojů
  • alespoň částečnou znalost německého jazyka

Nabízíme

Co nabízíme:
  • odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat dle výsledků hospodaření firmy
  • bonusy za splnění docházky
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • profesní růst
  • kulturní a sportovní akce pro zaměstnance

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3393612  Datum zveřejnění: 18.5.2018