Skvělá místa v Automotive výrobě v Klášterci ( operátor ve výrobě)

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme muže, ženy, kvalifikované i nekvalifikované pracovníky, kteří chtějí pracovat pro jedny z předních výrobců komponentů do automobilů, které zvyšují pohodlí a komfort vozidel.

Náplní Vaší práce bude výroba komponentů do aut světových značek jako jsou: Toyota, Peugeot, Citroën a další.

Profil kandidáta

Požadujeme po Vás dobrý zdravotní stav, možnost práce na směny, praxi minimálně 6 měsíců v jakékoliv automotive společnosti a trestní bezúhonnost.

Nabízíme

Nabízíme Vám možnost nástupu ihned, mzdu ve výši 19 850,- Kč, náborový příspěvěk až 6 000,- Kč, dotované závodní stravování na pracovišti, příspěvěk na dopravu ve výši 500,- Kč a příplatky za noční a víkendy.

Doprava je možná autobusem z Chomutova a Kadaně. Místo pracoviště je přímo v Klášterci nad Ohří.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3394305  Datum zveřejnění: 18.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19 850,- Kč