Výroba elektromotorů až 29.000Kč

Frenštát pod Radhoštěm, Česko

Popis pozice

Náplní práce budou různé činnosti v rámci výroby elektromotorů. Pokud nemáš žádné předešlé zkušenosti v oblasti, ničeho se neboj. Na vše Tě připravíme při vstupním školení. Práce je vhodná pro fyzicky zdatné jedince.

Profil kandidáta

Požadavky:
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • manuální zručnost
  • SŠ vyučení v technickém oboru elektromechanik nebo zámečník – výhodou

Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti, která je špičkou v oboru
  • náborový příspěvek ve výši 10.000Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • roční příspěvek 6.000 Kč do programu Benefit plus
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 1.000 Kč měsíčně
  • odměny při životním a pracovním jubileu až do výše 35.000 Kč
  • bezúročné půjčky pro zaměstnance až 300.000 Kč
  • závodní jídelnu v areálu firmy, příspěvek na stravování 55 % ceny oběda

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3395512  Datum zveřejnění: 21.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.500 - 29.000Kč