Údržbář – elektrikář/seřizovač

Jihočeský kraj, Česko

Popis pozice

Výrobní společnost na Vodňansku přijme Údržbáře - elektrikáře.

* Elektro údržba ve 2 směnném provozu,
* opravy, seřizování strojních zařízení a jejich přestavby (plnící, balící, etiketovací stroje apod.),
* orientace v elektro dokumentaci,
* drobné zámečnické práce – pomoc v kolektivu,
* preventivní kontroly stojů a zařízení,
* evidence údržby a informací o funkčnosti výrobních strojů a zařízení.

Profil kandidáta

* Dokončené SOU elektrotechnického směru,
* znalost vyhlášky 50/1978 Sb.,
* základní znalost práce na PC (excel, word),
* zodpovědnost, flexibilita, technické myšlení, mechanická zručnost, samostatnost.
Výhodou:
* Zkušenosti v oblasti údržby,
* absolvované školení v oblasti elektro související s výkonem povolání,
* znalost programování SIMATIC,
* řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

* Práci na plný pracovní úvazek ve stabilní a perspektivní společnosti,
* zaměstnanecké benefity (5 dnů dovolené navíc, podnikové stravování, svozy/příplatky na dopravu),
* kvalitní zaškolení a možnost absolvování dalších školení,
* možnost profesního růstu.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3399675  Datum zveřejnění: 24.5.2018