Specjalista ds. Komunikacji dla entuzjastów sportu

Praha, Česko

Popis pozice

Naszym celem jest zbudowanie najlepszych i najłatwiejszych w użyciu stron internetowych i aplikacji, które ułatwią nowym i obecnym klientom rejestrację, wpłaty na konto, obstawianie zakładów i grę w kasynie z Fortuna Group. Tworzymy nowy zespół, którego zadaniem przy pomocy telefonu, czatu online i innych narzędzi, będzie aktywna pomoc nowym i obecnym klientom w kluczowych zadaniach, takich jak rejestracja, wpłata na konto i obstawianie zakładów.
Lubisz pomagać ludziom, motywować ich do działania i wykonywania kluczowych zadań? Jeśli tak, to może być rola dla ciebie!

• Kontakt z nowymi i obecnymi klientami za pośrednictwem telefonu, czatu online i wszystkiego, o czym możesz pomyśleć, by pomóc klientom w wykonaniu kluczowych transakcji.
• Aktywny i regularny kontakt z różnymi segmentami klientów, aby zwiększyć wydajność firmy.
• Mobilizacja klientów, którzy są już zarejestrowani, ale nigdy nie dokonali wpłaty na konto, ani nie obstawili żadnego zakładu.
• Pomoc klientom w spełnieniu wymagań rejestracyjnych.
• Nawiązywanie kontaktu z dotychczasowymi klientami, aby poprawić ich doświadczenia, sprzedawać je w nowych ofertach, mobilizować ich do pozostania z nami i ułatwiać ich reaktywację w systemie.
• Zwiększenie satysfakcji i lojalności klientów dzięki wyjątkowej obsłudze.
• Ścisła współpraca z naszym zespołem CRM, aby promować właściwe promocje w odpowiednim czasie.
• Zbieranie danych Business Intelligence i opinii klientów, proponowanie nowych promocji.

Profil kandidáta

• 1 - 3-letnie doświadczenie w marketingu lub sprzedaży (doświadczenie ze studiów jest również mile widziane)
• Natywna znajomość języka polskiego, jak również dobra znajomość języka angielskiego
• Mocne umiejętności sprzedaży i umiejętność komunikacji
• Orientacja na cel i nastawienie na wzrost
• Proaktywność w rozwiązywaniu problemów
• Dobre umiejętności analityczne, empatia i asertywność
• Lojalny, zorientowany na klienta, chętny do nauki (quick learner)
• Zainteresowanie sportem (zapalonym fan sportu)

Nabízíme

• Przyjazne środowisko pracy pełne sportowych maniaków

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3400780  Datum zveřejnění: 25.5.2018