Vydělej si přes 22 000 - přijmeme skladníka s VZV !

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
07.12.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
22601

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegy do našeho týmu skladníků s VZV na Borská pole!

Náplní práce bude naskladňování zboží pomocí vysokozdvižného vozíku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme nástupní plat 22 601,- Kč + bonusy až 3 390,- Kč. A navíc náborový příspěvek dalších 20 000 Kč, 13 plat a 5 týdnů dovolené! Na pracovišti je možnost dotovaného závodního stravování a příspěvěk na dopravu!

Neváhejte a zasílejte své životopisy na e-mail: [email protected]
Těšíme se na Vás!

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

24.12.2018 (zbývá ještě 13 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automotive

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
Požadujeme od Vás chuť pracovat na 3 směnný provoz a praxi s VZV min 2 roky, pokud nemáte platný průkaz, pomůžeme Vám ho obnovit.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

ID: 3401046   Datum zveřejnění: 7.12.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   22601