Právník odboru Compliance

Zlín, Česko

Popis pozice

V čem bude spočívat Vaše náplň práce?

– Právní stanoviska a rozbory
– Ve společnosti se budete věnovat projektům, které jsou zaměřeny na rozvoj produktů, procesů – vnesení do nich právní roviny
– Vaším úkolem bude příprava vzorů smluv, revize návrhů smluv a jiných dokumentů
– Budete se podílet na revizí a tvorbě vnitřních předpisů, sledovat změny v legislativě a judikatuře
– A také písemná komunikace s orgány, klienty a dalšími subjekty (například komunikace s policií, exekutory, klienty)

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme?

– VŠ vzdělání – právnická fakulta v ČR
– Praxe v právním oboru minimálně 2 roky
– Znalost regulace finančních institucí, nového občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích
– Pečlivost, svědomitost, spolehlivost

Nabízíme

Jaké benefity Vám přinese nová pracovní pozice?

– Získáte možnost pracovat v úspěšné, stabilní ale stále se rozvíjející společnost
– Zaměstnanecké benefity v podobě vzdělávání (a to profesního nebo jazykového – angličtina), mobilní telefon, notebook, Multisport karta
– Budete pracovat v zajímavém, reprezentativním prostředí plném přátelských lidí
– Flexibilní pracovní dobu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3403712  Datum zveřejnění: 29.5.2018