Mezinárodní IoT program pro absolventy (technik)

Hlavní město Praha, Praha, Česko

Popis pozice

Firmou placená školení po celé Evropě, jistota zaměstnání po skončení programu, získání skvělých zkušeností nejen do CV, ale především do dalšího kariérního života! Takovou příležitost nabízí absolventům se zájmem o průmyslovou automatizaci celosvětový leader v této oblasti.

POPIS POZICE
  • Roční program pro absolventy, poté posun do preferované oblasti
  • Školení a získávání praktických zkušeností s využitím nejnovějších IoT technologií
  • Mentoring přímo od ředitele průmyslové automatizace a dalších odborníků

Profil kandidáta

PROFIL KANDIDÁTA
  • Absolvent vysoké školy se zaměřením na automatizaci, robotiku či mechatroniku
  • Zájem o IoT a průmyslovou automatizaci
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

NABÍZÍME
  • Získání zkušeností s nejnovějšími IoT platformami a jejich využitím v praxi
  • Nástupní plat 30.000,- Kč a navíc placené pracovní cesty po Evropě
  • Speciální systém školení zaměřený na rozvoj technických i osobních dovedností
  • Kariérní růst ve Vámi zvolené oblasti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3405057  Datum zveřejnění: 30.5.2018