Klidná práce v Mošnově (až 23000 Kč/Měsíc) se zajištěnými svozy a volnými víkendy! (operátor výroby)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Mošnov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
19 700 - 23 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš novou výzvu nebo chceš jen najít zaměstnání, kde opravdu ocení tvé kvality? V tom případě pro Tebe máme skvělou nabídku!

Jsme jednou z největších firem v oblasti automotive v České republice. Pojď na vlastní kůži poznat, jaké je to být součástí organizace, která si své zaměstnance hýčká.

Jaká práce na Tebe čeká?

Do oddělení výroby v našem závodě v Mošnově hledáme nové posily. Náplní tvé práce budou různé činnosti v rámci výroby plastových dílů pro automobilový průmysl.

Ničeho se neboj, na vše Tě připravímě během vstupního školení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jakou získáš odměnu?

- Například jistotu práce na HPP se základní mzdou 19 700 Kč. S bonusy a dalšími příplatky tvůj možný výdělek dosáhne příjemné výše 23 000 Kč.
- Pokud nejsi přímo z Mošnova, máme připravené svozy z Ostravy, Bílovce, Orlové, Českého Těšína, Petřvaldu, Havířova, Frýdku-Místku a Třince.
- Dostatek volného času pro rodinu, přátele a odpočinek díky 20 dnům dovolené a volným víkendům.
- Čeká na Tebe též vybavená jídelna s odpočinkovými zónami s kávou, čajem a vodou a stravenky v hodnotě 60 Kč.

... a mnoho dalšího, o čem se dozvíš během pohovoru.

Informace o náboru

Už tedy na nic nečekej a pro více informací nás kontaktuj e-mailem na [email protected] nebo nám můžeš zavolat na 558 274 370, případně nám svůj životopis zašli odpovědním formulářem. Můžeš se též zastavit na naší pobočce v Ostravě na adrese Velká 195/10.

Těšíme se na spolupráci!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Tebe očekáváme?

Pro začátek nám postačí předešlá zkušenost z obdobné pozice, tvá manuální zručnost a ochota pracovat v třísměnném provozu.

Na oplátku Ti můžeme slíbit férové podmínky a čisté pracovní prostředí.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1-Florenc
ID: 3409483   Datum zveřejnění: 4.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   19 700 - 23 000