Process Technician / Výrobní procesní inženýr

Praha-Dolní Chabry, Česko

Popis pozice

Společnost poskytující pomůcky pro technické vzdělávání hledá šikovného a manuálně zručného technika, který se v práci nechce nudit.

Nejdříve budete mít na starost přesun výroby z Německa do Prahy (vyžaduje cca 3 týdny v zahraničí), a po té budete mít na starost náběh linky, vymýšlení nových výrobních postupů a hledání zlepšováků!

Náplň práce:
– Montáž a instalace elektrorozvodů
– Realizace technických zlepšování výrobních zařízení
– Kontrola kvality komponentů a výrobků
– Realizace školení ve spolupráci s dalšími členy malého týmu
– Zodpovědnost za nastavení pravidel a dodržování všech platných norem a standardů, včetně vedení příslušné dokumentace
– Tvorba technologických a výrobních postupů, normování času
– Návrhy na optimalizaci výrobních procesů, kontrola kvality a specifikace materiálů

Profil kandidáta

– SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického směru
– Zkušenost z výroby (ideálně nesériové)
– Manuální zručnost, chuť poradit si a vymyslet řešení
– Znalost AJ na komunikativní úrovni (manažer je cizinec)
– Řidičský průkaz

Nabízíme

– Práce ve stabilní malé mezinárodní společnosti
– Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/ flexibilní začátek/konec pracovní doby, firemní akce
– Příjemné pracovní prostředí
– Na dobu neurčitou
– Stravenky v hodnotě 100 Kč
– Dovolená 25 dní
– A v neposlední řadě: výrobky, které pomáhají ostatním

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3410286  Datum zveřejnění: 4.6.2018