Sháníš nový job? Vydělej si 24 000 Kč + pravidelné bonusy (montážník)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Nošovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
18.06.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
19400 - 24000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Informace
Přesvědčíme tě, že i práce operátora výroby může být zajímavá a to nejen samotnou prací, ale i FINANČNĚ!

Jaká práce tě u nás čeká?
- montáž dílů do aut
- směny pouze od pondělí do pátku (7,5 hod. - týden noční 22-6, týden odpolední 14 -22, týden ranní 6-14) a VÍKENDY VOLNÉ

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme
RŮST PLATU:
- při nástupu dostaneš 19 400 Kč + příplatky
- po 3. měsících ti plat navýšíme na 21 000 Kč + příplatky + bonusy
- po 6. měsících můžeš počítat s 23 250 Kč + příplatky + bonusy

POŘÁDNÝ BALÍK PENĚZ V BONUSECH
- ve zkratce: bude ti vyplaceno 4 x za rok až 6400 Kč za výkon a k tomu navíc 13. a 14. plat....no není to BOŽÍ? Výplata navíc v polovině a na konci roku, takže ti to hravě pokryje výdaje na letní dovču i vánoční dárky!

STRAVENKY

PŘÍSPĚVEK NA MHD
- 50% z ceny jízdného, nemusíš se bát máme AUTOBUSY Z MNOHA MÍST - z Ostravy, Ostravy - Poruby, Nového Jičína, Frýdku - Místku, Horní Suché, Šenova, Orlové, Karviné, Jablunkova, ale i Frýdlantu nad Ostravicí

STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ, KDE UŽ PO 3. MĚSÍCÍCH MŮŽEŠ BÝT SOUČÁSTÍ KMENOVÉHO STAVU

Informace o náboru

Získej lepší zaměstnání, než máš nyní! Stačí když nám pošleš svůj životopis a vše ostatní už nechej na nás!

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.8.2018 (zbývá ještě 72 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

montáž automobilových dílů

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme
Co od tebe očekáváme?
- tvůj životopis :)

.....a teď vážně!
Nehledáme flákače, ale parťáka, na kterého je spolehnutí a můžeme mu důvěřovat!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Velká 10
70200 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Lenka Osmančíková
Tel.: +420734793488
E-mail: poslat životopis
ID: 3410484   Datum zveřejnění: 4.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   19400 - 24000