Specialista pohledávek s AJ

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou, možný ihned
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Správa firemních pohledávek po splatnosti a prevence jejich vzniku
- Koordinace a optimalizace činností v rámci vymáhání
- Tvorba a zasílání upomínek, telefonická a písemná komunikace s klienty (dlužníky) a řešení jejich dluhu
- Příprava splátkových kalendářů a následná kontrola jejich dodržování
- Příprava podkladů pro právníky, exekutory a notáře a komunikace s nimi
- Řešení reklamací neuhrazených faktur
- Reporty pro vedení společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stabilní a rostoucí společnost s 20letou tradicí na trhu
- HPP, po prvním roce smlouva na dobu neurčitou
- Pružnou pracovní dobu, vzdělávací a jazykové kurzy
- Přátelský tým 6 lidí
- Penzijní/životní připojištění – příspěvek 2 000 Kč nebo stravenky, Multi-sport karta
- Roční bonus, 5 týdnů dovolené
- Akce pro zaměstnance, občerstvení na pracovišti (ovoce, káva, čaj)

Informace o náboru

Zašlete mi váš životopis, ráda vás budu kontaktovat ohledně dalšího postupu.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

26.6.2018 (zbývá ještě 8 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Mezinárodní společnosti poskytující palivové karty

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Máte alespoň krátkou zkušenost v účetnictví (např. správa pohledávek), administrativě nebo zákaznickém servisu
- Čeština/ slovenština na úrovni rodilý mluvčí a komunikativní znalost AJ – komunikace se zahraničím
- Uživatelská znalost MS Office – hlavně tvorba tabulek, reportů
- Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, schopnost týmové práce, komunikační, organizační a analytické dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

ID: 3411083   Datum zveřejnění: 5.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   dohodou