Specialista pohledávek s AJ

Praha 4, Česko

Popis pozice

  • Správa firemních pohledávek po splatnosti a prevence jejich vzniku
  • Koordinace a optimalizace činností v rámci vymáhání
  • Tvorba a zasílání upomínek, telefonická a písemná komunikace s klienty (dlužníky) a řešení jejich dluhu
  • Příprava splátkových kalendářů a následná kontrola jejich dodržování
  • Příprava podkladů pro právníky, exekutory a notáře a komunikace s nimi
  • Řešení reklamací neuhrazených faktur
  • Reporty pro vedení společnosti

Profil kandidáta

  • Máte alespoň krátkou zkušenost v účetnictví (např. správa pohledávek), administrativě nebo zákaznickém servisu
  • Čeština/ slovenština na úrovni rodilý mluvčí a komunikativní znalost AJ – komunikace se zahraničím
  • Uživatelská znalost MS Office – hlavně tvorba tabulek, reportů
  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, schopnost týmové práce, komunikační, organizační a analytické dovednosti

Nabízíme

  • Stabilní a rostoucí společnost s 20letou tradicí na trhu
  • HPP, po prvním roce smlouva na dobu neurčitou
  • Pružnou pracovní dobu, vzdělávací a jazykové kurzy
  • Přátelský tým 6 lidí
  • Penzijní/životní připojištění – příspěvek 2 000 Kč nebo stravenky, Multi-sport karta
  • Roční bonus, 5 týdnů dovolené
  • Akce pro zaměstnance, občerstvení na pracovišti (ovoce, káva, čaj)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mária Matisková
ID: 3411083  Datum zveřejnění: 5.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou