Specialista řízení kvality (Ref. č.: 123)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Kladno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro výrobní potravinářskou společnost v okrese Kladno hledáme Specialistu řízení kvality!

Náplň práce:
· spolupráce na zajištění dodržování HACCP ve výrobním závodu
· zajištění kompletní administrace specifikací hotových výrobků pro definované klíčové zákazníky
· vstupní kontrola surovin, každodenní vstupní kontrola kvality mouky
· spolupráce při auditech společnosti
· provádění technologické podpory a inovace výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

· plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
· 5 týdnů dovolené
· stravenky
· jazykový kurzy
· firemní produkty zdarma
· penzijní připojištění
· perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti, stabilní pracovní místo
· po šestiměsíčním zapracování smlouvu na neurčito
· přátelský tým a flexibilitu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

potravinářská společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· min. SŠ vzdělání
· min. 1 rok praxe z potravinářské výroby (znalost potravinářské chemie, legislativy související s výrobou potravin, hygieny potravin a systémů kvality v potravinářství)
· AJ – středně pokročilá znalost
· ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha
ID: 3411116   Datum zveřejnění: 10.7.2018