Nové příležitosti ve výrobě v Modřicích u Brna

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Modřice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vizuální kontrola plastových výlisků a odebírání výrobků ze stroje
- Obsluha vstřikovacích lisů
- Jedná se o jednoduchou manuální práci ve stoje
- Není potřeba předchozí praxe

Zaměstnanecké výhody, benefity

– Za vaši práci Vám nabízíme 24.000 měsíčně
– Možnost placených přesčasů a ještě obdržíte jako odměnu za přesčasy Flexipass
– Rychlý kariérní růst
– Stravenky v hodnotě 80 Kč
– 5 týdnů dovolené
– O naše zaměstnance se rádi staráme, takže pro Vás máme pravidelné akce pro zaměstnance.
Dostanete např. šumivé vitamíny, energy tyčinky nebo velikonoční dárek.
– Po 3 měsících možnost přejít přímo do kmenového stavu firmy.
– Pracovní doba je 7,5 hodiny denně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Do naší nově otevřené haly hledáme další pracovníky. Chceš získat praxi ve výrobě a jsi ochotný pracovat ve třísměnném provozu? Pokud tvá odpověď zní ano, budeme rádi, když se staneš součástí týmu, který pracuje pro lídra v oblasti vývoje, výroby a montáže plastových komponentů pro automobilový průmysl. Dáme šanci mužům, ženám, kvalifikovaným i nekvalifikovaným pracovníkům.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Ochotu pracovat na třísměnný provoz
- Spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3412316   Datum zveřejnění: 6.6.2018