Junior .NET Developer

Olomouc, Česko

Popis pozice

  • Různorodá práce v mladém, mezinárodním týmu, která se nikdy nestane rutinou.
  • Budeš součástí celého procesu od prodeje zákazníkovi, analýzy jeho procesů, customizace, nasazení a následného supportu.
  • Spolupráce a řešení výzev s kolegy, kteří vždy rádi pomůžou a jednají otevřeně a upřímně.
  • Každý den se budeš učit novým věcem a porosteš společně s námi!

Jaké technologie a postupy používáme?

  • Naše řešení stojí primárně na technologii .NET, hostované v cloudových službách Microsoft Azure nebo na serverech zákazníků.
  • Vyvíjíme aplikace pro web, Windows i pro mobilní klienty.
  • Data uchováváme v relačních databázích (Microsoft SQL Server, PostgreSQL) a komunikujeme pomocí webových služeb (SOAP, REST).
  • Při vývoji klademe důraz na konečnou přidanou hodnotu pro zákazníka, využíváme agilní přístup (SCRUM).

Profil kandidáta

  • Máš rád neformální prostředí.
  • Nebojíš se mluvit a říct svůj názor nebo přijít s novým návrhem.
  • Umíš přijmout nové výzvy a postavit se překážkám.
  • Angličtina ti nedělá problém a umíš ji při komunikaci použít.
  • Po práci s námi občas rád zajdeš na pivo.

Nabízíme

  • Odpovídající mzda (čím více máš zkušeností, tím vyšší mzda bude).
  • Časová flexibilita a možnost home office.
  • V kanceláři je vždy čerstvá káva a plná lednice. A taky stolní fotbálek!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3413379  Datum zveřejnění: 11.9.2018