Developer frontend webových a mobilních aplikací

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Olomouc, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Různorodá práce v mladém, mezinárodním týmu, která se nikdy nestane rutinou.
- Spolupráce a řešení výzev s kolegy, kteří vždy rádi pomůžou a jednají otevřeně a upřímně.
- Každý den se budeš učit novým věcem a porosteš společně s námi!

Jaké technologie a postupy používáme?

- Naše řešení stojí primárně na technologii .NET, hostované v cloudových službách Microsoft Azure nebo na serverech zákazníků.
- Vyvíjíme aplikace pro web, Windows i pro mobilní klienty.
- Data uchováváme v relačních databázích (Microsoft SQL Server, PostgreSQL) a komunikujeme pomocí webových služeb (SOAP, REST).
- Při vývoji klademe důraz na konečnou přidanou hodnotu pro zákazníka, využíváme agilní přístup (SCRUM).

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Odpovídající mzda (čím více máš zkušeností, tím vyšší mzda bude).
- Časová flexibilita a možnost home office.
- V kanceláři je vždy čerstvá káva a plná lednice. A taky stolní fotbálek!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Relativně malý, ale velice schopný mezinárodní tým, ve kterém nás vždy zajímá názor nebo nápad všech kolegů a nikdo nesedí v koutě.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Máš rád neformální prostředí.
- Máš vzdělání a pár let zkušeností - web / mobile, javascript.
- Nebojíš se řict svůj názor a přijít s vlastním řešením nebo nápadem.
- Umíš přijmout nové výzvy a postavit se překážkám.
- Angličtina ti nedělá problém a umíš ji při komunikaci použít.
- Po práci s námi občas rád zajdeš na pivo.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Adam Pastyřík
Tel.: +420725807307
E-mail: poslat životopis
ID: 3413393   Datum zveřejnění: 10.8.2018