Koordinátor zásobování

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Lipovka, Rychnov nad Kněžnou, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti z oblasti zásobování, skladování materiálu či plánování výroby? Jste člověk, který se nebojí denní komunikace v anglickém jazyce? Pro mezinárodní výrobní společnost sídlící v Lipovce u Rychnova nad Kněžnou hledám vhodného kandidáta na pozici Koordinátor zásobování!

Vaší náplní práce bude:

- dohled nad úsekem zásobování
- plánování dodávek materiálu pro výrobu
- zadávání objednávek dodavatelům, hlídání termínů dodání vč. reklamací při nedodržení
- denní analýza aktuálních skladových zásob

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
- dovolenou navíc
- dotované závodní stravování
- profesní rozvoj vč. odborných školení
- jazykové kurzy
- firemní akce

Informace o náboru

Místo výkonu práce: Rychnov nad Kněžnou
Nástup dohodou!

Pokud Vás inzerát zaujal, budu ráda, když mi zašlete svůj životopis!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou dílů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- praxi cca 3 roky na související pozici
- AJ na komunikativní úrovni
- znalost práce na PC
- logické uvažování, samostatnost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
17. listopadu 389
530 02 Pardubice
ID: 3415008   Datum zveřejnění: 8.6.2018