Operátor výroby - až 29 200 Kč s dopravou zdarma!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Benešov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
02.07.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
29 200

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pravidelný růst mezd Vás bude bavit!

Chcete seriózního zaměstnavatele? Chcete jistoty? Zkuste štěstí ve stabilní firmě! Přijeďte se podívat, že se o své zaměstnance staráme a nabízíme jim to nejlepší na Benešovsku! Budeme otevírat novou moderní halu, kam sháníme nové kolegy na pozici Seřizovače balících strojů. Na výrobě cukrovinek se můžete právě podílet i VY.
Pokračujte ve své kariéře u nás. Zkuste to s námi, dáme Vám možnost!

POPIS POZICE

Vaší náplní práce bude údržba, obsluha a kontrola balících zařízení. Pokud rád opravujete různé stroje, tak je tato pozice přímo pro vás.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za Vaši dobře odvedenou práci získáte nadstandardní mzdu a to až 29 200 Kč a to není vše! Garantované zvyšování mezd je každoročním standardem! Máme pro Vás řadu benefitů, které jen tak někde nenajdete. Do práce Vás rádi odvezeme z Vlašimi, Týnce n. Sázavou, Votic nebo Sedlčan.
Můžete se těšit na masáže, pedikúru, 2x ročně dentální hygienu, příspěvek na životní a penzijní pojištění, závodní stravování (výběr z několika jídel a další různé zajímavosti)!

Zní to lákavě? Tak neváhejte a zasílejte své životopisy na emailovou adresu jakub.pycha@manpower.cz, nebo volejte na číslo 226 254 954.

Informace o náboru

Výroba cukrovinek. Práce ve výrobě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Jednička ve výrobě cukrovinek Skittles v Evropě.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

PROFIL KANDIDÁTA

Pokud jste spolehlivý a technický nadaný, tak pak už od Vás budeme požadovat jen docházku 14 dní v měsíci na 12 hodinové směny. Veškeré nápady, inovace a zlepšováky, jak zefektivnit výrobu jsou vítány.

Energický, spolehlivý a pečlivý člověk.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Jakub Pýcha
Tel.: +420226254954
E-mail: poslat životopis
ID: 3415154   Datum zveřejnění: 8.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   29 200