Specialista zákaznické podpory s češtinou

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha 5, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
fixní plat 21500 Kč + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví vás komunikace se zákazníky? Ovládáte výborně češtinu a láká vás práce v pojišťovně? Na věku nám nezáleží, na přístupu ano. Hledáme nové kolegy/kolegyně na pasivní linku s chutí pracovat. Přidejte se!

- Řešení dotazů, požadavků a podnětů klientů (telefon, email, webový chat)
- Administrace hovorů za podpory interních informačních systémů
- Spolupráce v týmu zákaznického servisu i napříč firmou s kolegy z back office, compliance, finančního odd. apod.
- 6týdenní školení s postupným náběhem samostatné práce na lince, následné souvislé vzdělávání se, osobní a profesní růst

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí stabilní holandské společnosti - v ČR od roku 1992
- Zaškolení, ve vašich začátcích vám bude k ruce parťák (Buddy)
- Jsme učící se organizace – stačí jen chtít
- Příjemný kolektiv
- Fixní mzdu 21 500 Kč + bonusy (celkově se můžete dostat až na 27 tisíc Kč)
- HPP, po prvním roce smlouva na dobu neurčitou
- Další výhody - stravenky, 25 dní dovolené
- Pracovní doba pondělí až pátek, směny podle dohody v týmu (linka funguje mezi 7:00 - 19:00)

Informace o náboru

Dejte nám o sobě vědět. Každý dostane odpověď.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pojišťovnictví kromě povinného sociálního zabezpečení

Co je pro nás důležité? CARE (péče) – je pro nás důležité udržet rovnováhu mezi rodinou a prací, a proto si můžeme svůj pracovní čas řídit. CLEAR (srozumitelnost) – jsme féroví, říkáme věci na rovinu a na nic si nehrajeme. COMMIT (závazek) - za naší prací si stojíme. Vždy jsme odpovědní a neschováváme se za ostatní

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme:

- Parťáka s energií posouvat věci kupředu, ochotou pomáhat a podporovat dobrou zákaznickou zkušenost
- Ovládádte výborně češtinu - mluvenou i psanou, příjemný verbální projev
- Osobu s chutí se rozvíjet v klientském servisu
Máte ukončené SŠ vzdělání s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3417014   Datum zveřejnění: 11.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   fixní plat 21500 Kč + bonusy