Specialista zákaznické podpory s češtinou

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha 5, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
fixní plat 21500 Kč + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví vás komunikace se zákazníky? Ovládáte výborně češtinu a láká vás práce v pojišťovně? Na věku nám nezáleží, na přístupu ano. Hledáme nové kolegy/kolegyně na pasivní linku s chutí pracovat. Přidejte se!

- Řešení dotazů, požadavků a podnětů klientů (telefon, email, webový chat)
- Administrace hovorů za podpory interních informačních systémů
- Spolupráce v týmu zákaznického servisu i napříč firmou s kolegy z back office, compliance, finančního odd. apod.
- 6týdenní školení s postupným náběhem samostatné práce na lince, následné souvislé vzdělávání se, osobní a profesní růst

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí stabilní holandské společnosti - v ČR od roku 1992
- Zaškolení, ve vašich začátcích vám bude k ruce parťák (Buddy)
- Jsme učící se organizace – stačí jen chtít
- Příjemný kolektiv
- Fixní mzdu 21 500 Kč + bonusy (celkově se můžete dostat až na 27 tisíc Kč)
- HPP, po prvním roce smlouva na dobu neurčitou
- Další výhody - stravenky, 25 dní dovolené
- Pracovní doba pondělí až pátek, směny podle dohody v týmu (linka funguje mezi 7:00 - 19:00)

Informace o náboru

Dejte nám o sobě vědět. Každý dostane odpověď.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

1.7.2018 (zbývá ještě 13 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pojišťovnictví kromě povinného sociálního zabezpečení

Co je pro nás důležité? CARE (péče) – je pro nás důležité udržet rovnováhu mezi rodinou a prací, a proto si můžeme svůj pracovní čas řídit. CLEAR (srozumitelnost) – jsme féroví, říkáme věci na rovinu a na nic si nehrajeme. COMMIT (závazek) - za naší prací si stojíme. Vždy jsme odpovědní a neschováváme se za ostatní

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme:

- Parťáka s energií posouvat věci kupředu, ochotou pomáhat a podporovat dobrou zákaznickou zkušenost
- Ovládádte výborně češtinu - mluvenou i psanou, příjemný verbální projev
- Osobu s chutí se rozvíjet v klientském servisu
Máte ukončené SŠ vzdělání s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Mária Matisková
E-mail: poslat životopis
ID: 3417014   Datum zveřejnění: 11.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   fixní plat 21500 Kč + bonusy