Prima výdělek (126 KČ/Hod.) na nenáročné brigádě kousek od prahy. ( Skladník/ce )

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
126 Kč/h

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš si vydělat super peníze a užít si léto naplno? Tak na nic nečekej a pošli nám svůj životopis. O vše ostatní se postaráme.

Máme pro Tebe připravenou nenáročnou práci ve skladu kousek za Prahou (přímý autobus z Černého mostu).

Jaká práce na Tebe čeká?

Jedná se o klasickou práci v logistickém centru, tedy vychystávání zboží a jeho příprava na expedici, dále štítkování, balení zboží, vykládka a nakládka kontejnerů. Tedy nic, co bys nezvládl/nezvládla :-)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za kvalitní práci si zasloužíš odměnu!
- čeká na Tebe mzda 126 Kč na hodinu a měsíční bonusy až 3000 Kč!
- příspěvek na dopravu, díky němuž ušetříš své peníze
- slevu na produkty od našich klientů

… a mnoho dalšího, o čem si popovídáme u osobního nebo telefonického pohovoru.

Informace o náboru

Teď už jen stačí, abys nám zavolal na telefonní číslo nebo zaslal svůj mail na Jaroslava.tymalova@manpower.cz. Následně se spojíme a domluvíme se na všem potřebném

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.9.2018 (zbývá ještě 103 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POKUD NEMÁŠ ŽÁDNÉ PŘEDEŠLÉ ZKUŠENOSTI, NEVADÍ! PÁR POŽADAVKŮ ALE MÁME:

Časovou flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném procesu, dlouhodobou spolupráci a stoprocentní spolehlivost, jelikož spokojený zákazník je pro nás vším!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

ID: 3417088   Datum zveřejnění: 11.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   126 Kč/h