Operátor výroby – výplata každý týden!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Nošovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
19400-30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- montáž jednotlivých dílů na auta

Zaměstnanecké výhody, benefity

- super plat - při nástupu dostaneš 19 400 Kč + příplatky
- po 3. měsících ti plat navýšíme na 21 000 Kč + příplatky + bonusy
- po 6. měsících můžeš počítat s 23 250 Kč + příplatky + bonusy
- co se týká bonusů, bude ti vyplaceno 4 x za rok až 6400 Kč za výkon a k tomu navíc 13. plat v polovině a 14. plat na konci roku! Takže hravě pokryješ výdaje na letní fesťák, či dovču a později i za vánoční dárky!
- oběd máš u nás za pár kaček a navíc vaří fakt dobře :-)
- fitko ZDARMA - ve zdravém těle zdravý duch!
- smlouvu na hlavní pracovní poměr a zázemí silného a stabilního zaměstnavatele

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Nechceš čekat celý měsíc na výplatu a mít jí na účtu každý týden? Chceš mít k tomu fitko zdarma, obědy za 25 kč a zajištěný svoz?

Tak neváhej a pošli nám životopis nebo volej na tel. čislo: 601 323 491

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3417950   Datum zveřejnění: 12.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   19400-30000