Technolog balení

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Okres Ústí nad Orlicí, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímají Vás výrobní strojní zařízení? Koordinaci přípravy, proces jejich výroby, uvedení do provozu a následná technická podpora? Pokud jste samostatná/ý, spolehlivá/ý a láká Vás spolupráce s kolegy z dalších oddělení, věnujete prosím pozornost následujícím řádkům.

Co bude náplní Vaší práce?
- Zajišťování strojů a strojních zařízení
- Technická podpora každého stroje
- Úzká spolupráce s ostatními odděleními
- Jednání s externími dodavateli

Hledáme člověka s:
- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou (obor nerozhoduje)
- Mírně pokročilou angličtinou
- Znalostí Microsoft Office
- Výhodou může být, pokud máte předešlé zkušenosti s výběrem nových strojů pro výrobní linky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme na oplátku?
- Možnost upravit si pracovní dobu podle sebe
- Oddělení rozvoje a vzdělávání, které Vám pomůže v osobním i kariérním růstu
- Kurzy angličtiny
- Pět Sick Days v roce
- Bohatý výběr z dotovaných jídel
- Možnost nákupu v našich obchodech přímo v budově

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Nadnárodní společnost, pro kterou můžete pracovat, působí v oblasti výroby elektronických přístrojů a zařízení a sídlí v okresu Ústí nad Orlicí.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Pernerova 168
530 02 Pardubice
ID: 3419556   Datum zveřejnění: 13.6.2018