Máte průkaz VZV a baví vás práce ve skladu? Pak hledáme právě vás!

Plzeň, Česko

Popis pozice

Přijmeme nové kolegy do našeho přátelského týmu skladníků s VZV ve stabilní a významné společnosti ve Štěnovicích nebo na Borských polích!

Jaká bude Vaše náplň práce?

Náplní práce bude naskladňování zboží pomocí vysokozdvižného vozíku, takže určitě praxe ve skladu je vítaná.

Profil kandidáta

Jaké máme požadavky?

Požadujeme od Vás chuť pracovat na 2 směnný provoz, smysl pro detail, praxi min. 2 roky. Podmínkou platný průkaz VZV, pokud nemáte platný průkaz, pomůžeme Vám ho obnovit a čistý trestní rejstřík.

Nabízíme

Co Vám za to nabízíme?

Nabízíme nástupní plat 22 601,- Kč + prémie 20% z hrubé mzdy a 3 390,- Kč za plnění pracovních povinností, příplatek na dopravu dle (km), 5 týdnů dovolené, příspěvek na údržbu pracovních oděvů a odměny za věrnost ve firmě a další možné benefity o kterých si můžeme popovídat na pohovoru

Pokud Vás nabídka zaujala neváhejte a zasílejte své životopisy na e-mail: [email protected]

Těšíme se na Vás!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3419571  Datum zveřejnění: 17.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22601