Technik testovací laboratoře

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Okres Ústí nad Orlicí, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímáte se o oblast elektro? Láká Vás kombinace práce v laboratoři a v kanceláři na PC? Na pozici technika bude Vaším úkolem provádět testy kvality a vyhodnocovat následné výsledky. Pokud jste absolvent nevadí, tato pozice je vhodná i pro Vás.

Co bude náplní Vaší práce?
- Testování kvality kondenzátorů
- Vyhodnocování dat získaných z provedených měření
- Příprava vzorků

Hledáme člověka s:
- Středoškolským vzděláním
- Základní znalostí Microsoft Office
- Ochotou pracovat na v režimu denních 12 hodinových směn

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme na oplátku?
- Možnost kariérního postupu a vzdělávání
- Možnost studovat při zaměstnání s naší podporou
- Kurzy angličtiny
- Možnost získání elektro-vyhlášky 50
- Pět Sick Days v roce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Nadnárodní společnost, pro kterou můžete pracovat, působí v oblasti výroby elektronických přístrojů a zařízení a sídlí v okresu Ústí nad Orlicí.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Pernerova 168
530 02 Pardubice

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Doležalová
E-mail: poslat životopis
ID: 3419759   Datum zveřejnění: 13.6.2018