Technicko-obchodní poradce se služebním autem

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Lákavá nabídka pro ty, kteří mají vystudovanou VŠ, mají praktické zkušenosti s elektrickými pohony a PLC u lídra v oblasti průmyslové automatizace na evropském a českém trhu.

Co bude náplní práce?
  • odborná podpora prodejního týmu u řešení technických problémů a navrhování pohonů pro oblast Ústí nad Labem a Louny

Profil kandidáta

Požadujeme:

* VŠ vzdělání – nejlépe elektro
* praktické zkušenosti s elektrickými pohony, průmyslovými sítěmi a PLC
* znalost angličtiny
* ochota cestovat
* zkušenosti s jednáním s lidmi a předpoklady k obchodní činnosti

Nabízíme

Nabízíme:

* zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
* platové ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích
* týmovou spolupráci
* pravidelné doplňování technického, obchodního a jazykového vzdělání
* profesní růst v oboru
* služební automobil s možností využití i k soukromým účelům

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Místo výkonu práce Ústí nad Labem, Louny a Praha (sídlo společnosti).

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů V případě, že jste již v naší společnosti registrován/-a, můžete se obrátit přímo na svého konzultanta (ideálně e-mailem).

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3421628  Datum zveřejnění: 15.6.2018