Warehouse Leader - vedoucí skladu

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s vedením týmu? Jste přirozený leader a rád vedete podřízené jako férový parťák? Pohybujete se v prostředí výrobních firem, zejména ve skladu a znáte veškeré skladové procesy? Chcete se kariérně posunout a stoupat ještě výš? Mám tady skvělou profesní příležitost!

Pozice Warehouse leader v logistické společnosti se sídlem v Teplicích. Člen vyššího managementu s možností kariréního růstu a také možností vypracovat si své vlastní systémy a procesy.

Zdá se Vám to jako výzva, kterou chcete přijmout? Pak mi určitě zašlete svůj životopis a řekneme si více detailů.

Co Vás čeká?

- řízení, organizování a kontrola procesů
- budgeting
- inventury
- reporting
- školení zaměstnanců v oblasti BOZP
- vedení týmu pracovníků
- pravidelná kontrola podřízených a jejich motivace
- plánování docházek a směn
- kontrola dodržování vnitřních předpisů a směrnice, dodržování PO a hygienických pravidel
- navrhování opravných opatření

Co je potřeba:

- min. SŠ vzdělání
- praxi na obdobné pozici v logistice/skladu
- schopnost vedení týmu a zkušenosti
- oprávnění na VZV výhodou
- AJ na komunikativní úrovni (A2/B1)
- ŘP sk. B
- týmový hráč a autorita zároveň

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velmi pěkné platové ohodnocení na základě zkušeností
- možnost kariérního růstu
- školení a jazykové kurzy
- firemní benefity: dotované stravování, teambuldingové akce

Možnost nástupu dohodou.

Místo výkonu práce v Teplicích.

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů V případě, že jste již v naší společnosti registrován/-a, můžete se obrátit přímo na svého konzultanta (ideálně e-mailem).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co je nutné mít:
- ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Velká Hradební 238/10
400 01 Ústí nad Labem
ID: 3422130   Datum zveřejnění: 19.10.2018